Skočiť na hlavný obsah

Zoznam úmyslov za kňazov našej farnosti



Úmysly za žijúcich kňazov - sv.omše už boli odslúžené

Číslo úmyslu Úmysel Úmysel odslúžený dňa
K1 Pavel Cerovský - vo farnosti pôsobil (2015 - 2023) 2.7.2023
K2 Vladimír Štang - vo farnosti pôsobil (2004 - 2015) 19.7.2023
K3 Adam Anton CM - vo farnosti pôsobil (1991 - 2004) 21.7.2023


Úmysly za zosnulých kňazov - sv.omše sú slúžené postupne

Číslo úmyslu Úmysel Úmysel odslúžený dňa
K4 Broniš František Alfonz OFM - vo farnosti pôsobil (1961 - 1991) 18.10.2023
K5 Slivka Ján - vo farnosti pôsobil (1960 - 1961) 26.10.2023
K6 Flimel Štefan - vo farnosti pôsobil (1956 - 1959) 30.10.2023
K7 Murár Jozef - vo farnosti pôsobil (1950 - 1956) 10.11.2023
K8 Bárdoš Michal - vo farnosti pôsobil (1944 - 1950) 15.11.2023
K9 Jasenský Dominik - vo farnosti pôsobil (1941 - 1942) 23.11.2023
K10 Veselý Ľudevít - vo farnosti pôsobil (1940 - 1944) 27.11.2023
K11 Tonkovič Jozef - vo farnosti pôsobil (1938 - 1939) 08.12.2023
K12 Števek Viktor - vo farnosti pôsobil (1936 - 1936) 16.12.2023
K13 Lenhardt Jozef - vo farnosti pôsobil (1936 - 1937) 23.12.2023
K14 Kuchárik Ján - vo farnosti pôsobil (1936 - 1940) 25.12.2023
K15 Hukel Michal - vo farnosti pôsobil (1936 - 1936) 07.01.2024
K16 Zarevúcky Anton - vo farnosti pôsobil (1934 - 1935) 10.01.2024
K17 Selecký František - vo farnosti pôsobil (1929 - 1935) 19.01.2024
K18 Kapitáň Anzelm - vo farnosti pôsobil (1928 - 1929) 23.01.2024
K19 Ďateľ Ján - vo farnosti pôsobil (1907 - 1928) 30.01.2024
K20 Štrbáň Ján - vo farnosti pôsobil (1903 - 1906) 08.02.2024
K21 Csutkay Štefan - vo farnosti pôsobil (1880 - 1907) 17.02.2024
K22 Korec Pavel - vo farnosti pôsobil (1877 - 1880) 21.02.2024
K23 Čižmarovič Andrej - vo farnosti pôsobil (1874 - 1877) 01.03.2024
K24 Czimboray Karol - vo farnosti pôsobil (1873 - 1874) 04.03.2024
K25 Uhliarik Ján - vo farnosti pôsobil (1864 - 1864) 17.03.2024
K26 Kubányi Aloysius - vo farnosti pôsobil (1862 - 1862) 18.03.2024
K27 Štrba Ján - vo farnosti pôsobil (1862 - 1874) 28.03.2024
K28 Čapek Ján - vo farnosti pôsobil (1852 – 1858) a (1860 - 1862) 04.04.2024
K29 Villiam Štefan - vo farnosti pôsobil (1842 - 1842) 12.04.2024
K30 Aschenbrier František - vo farnosti pôsobil (1837 - 1838) 21.04.2024
K31 Straka Juraj - vo farnosti pôsobil (1836 - 1836) 26.04.2024
K32 Nágel František - vo farnosti pôsobil (1835 - 1835) 01.05.2024
K33 Szimmer Martin - vo farnosti pôsobil (1833 - 1833) 06.05.2024
K34 Petrovič Ján - vo farnosti pôsobil (1830 - 1830) 17.05.2024
K35 Dermár Ján - vo farnosti pôsobil (1826 - 1828) 23.05.2024
K36 Schwandtner Ján - vo farnosti pôsobil (1824 - 1825) 31.05.2024
K37 Steffko Georgius - vo farnosti pôsobil (1823 - 1823) 04.06.2024
K38 Blásy Samuel Matej - vo farnosti pôsobil (1814 - 1860) 14.06.2024
K39 Budatínsky Juraj - vo farnosti pôsobil (1812 - 1814) 17.06.2024
K40 Hoffmann Jozef - vo farnosti pôsobil (1793 - 1812) 27.06.2024
K41 Matuláni Ignác - vo farnosti pôsobil (1789 - 1793) 05.07.2024
K42 Špačinský Juraj - vo farnosti pôsobil (1769 - 1789) 14.07.2024
K43 Hakel Matej - vo farnosti pôsobil (1760 - † 1769)
K44 Šidlovič Martin - vo farnosti pôsobil (1748 - † 1760)
K45 Zermegh Paulus - vo farnosti pôsobil (1744 - 1748)
K46 Szilhácsek Ján - vo farnosti pôsobil (1738 - 1744)
K47 Horečný Ján - vo farnosti pôsobil (1721 - 1738)
K48 Jankovič Michal - vo farnosti pôsobil (1712 - 1721)
K49 Ivičič Pavol František - vo farnosti pôsobil (1710 - 1712)
K50 Čermanský Michal - vo farnosti pôsobil (1710 - 1710)
K51 Bojoni Ondrej - vo farnosti pôsobil (1689 - 1691) a (1702 - 1705)
K52 Kračún Matúš - vo farnosti pôsobil (1696 - 1702)
K53 Szekula Pavol - vo farnosti pôsobil (1694 - 1696)
K54 Pudmay Matej Benjamín - vo farnosti pôsobil (1693 - 1694)
K55 Csalóközy Andrej - vo farnosti pôsobil (1691 - 1693)
K56 Paulini Andrej - vo farnosti pôsobil (1687 - 1689)
K57 Andreas - vo farnosti pôsobil (1674 - 1687)
K58 Vieszky Jacobus - vo farnosti pôsobil (1673 - 1674)
K59 Vashideghy Michael - vo farnosti pôsobil (1663 - 1673)
K60 Peter - vo farnosti pôsobil (1332 - 1337)
K61 Mikuláš - vo farnosti pôsobil (1332 - 1337)