Duchovný boj za farnosť

Vo Zvolenskej Slatine sa v čase od 17.8.2017 do 20.8.2017 bude konať hudobný festival s účasťou viacerých kapiel, ktoré skryte ale aj navonok vzývajú zlo a satana. Preto Vás prosím, aby sme sa zapojili do duchovného boja proti vplyvom a dôsledkom zlého. Zapojiť sa do duchovného boja môžete nasledujúcim spôsobom:

 • omše (hlavne v čase konania sa festivalu)
 • Adorácie (po sv. omšiach)
 • Modlitbou ruženca (ružencová reťaz začína 17.8.2017 o 12:00 a zapísať sa do nej môžete v kostole)
 • Modlitbou k Michalovi archanjelovi
 • Osobnými modlitbami a obetovaním ťažkosti na tento úmysel
 • Pred sv. omšami sa budeme modlievať modlitbu k Michalovi Archanjelovi, ktorú máte v laviciach.

 

10 komentárov k “Duchovný boj za farnosť”

 1. A potom sa divíte že ste každému na smiech…?! Že si z Vás MY! Metalisti robíme iba posmech? … Hlásate to ako sme si všetci rovný ako sme bratia a sestry ale keď sa niečo vymyká kontrole (Vašej kontrole) že neveríme v Boha a nechodíme do kostola tak nás hneď odsudzujete … Ste iba zaslepený pokrytci… Viac by som veril neznámemu človekovi z toho festivalu ako Vám náboženským fanatikom… To že niektoré skupiny spievajú o Satanovi Vás tak moc trápi ale uvedomte si kto drží cirkev cez 2000 rokov na žive… Strach z pekla strach z toho čo bude potom … Nikto z Vás si nechce priznať o tom aký je skazený a aké je skazené ľudstvo preto chodíte do kostolov. Chodíte si tam dávať iba ruky cez oči aby ste nič nevideli … (Nehovorím o všetkých nájdu sa aj taký čo tam chodia fakt pre spojenie s bohom) ale väčšina z Vás tu prítomných čo sa teraz modlíte si zakrývate oči pred tým že ľudia sú podlí navzájom sa zabíjajú a vedú vojny silný a bohatý na tom iba ťažia a pozerajú sa na Nás (aj na Vás) iba zhora a smejú sa na nás… A Metalová hudba dáva nádej ľuďom ktorý toto celé vidia ako sa všade vraždí vlastné dieťa pre pár € zabije svoju mamu … Viac verím ľuďom čo idú na tieto fesťáky ako Vám čo chodíte do kostola každý deň lebo oni si nedávajú masku pred tvár oni neskrývajú to čo je v nich zvrátené a to čo je v Nás v každom jednom je presne to čo vy nazývate diablom tá zvrátenosť len to pomyslenie na to niekomu ublížiť … Už si konečne uvedomte že my tú zvrátenosť ukazujeme my ju zo seba vybíjame tou hudbou… Tú agresiu ktorú v sebe máme dostávame zo seba nie modlitbou ale tým že si pustíme poriadne nahlas nejaký metal a hádžeme hlavou … Tak Nás metalistov konečne nesúdte a pozrite sa aj do svojich radov … Kňazi ktorí súložia s malými deťmi presne to je tá zvrátenosť ktorá ich zláka spraviť niečo zlé zakázané … Zakázané ovocie chutí najlepšie a nech ma súdi jedine ten ktorý nikdy ani nepomyslel na niečo čo by spravil svojmu blížnemu len aby on z toho ťažil ten ktorý sa nikdy neobrátil chrbtom človekovi ktorý potreboval okamžite jeho pomoc (nemyslím finančnú ale zdravotnú) keď vidíte ako niekto leží na zemi hneď si poviete to je nejaký ožran ale ten človek mohol odpadnúť a môže práve umierať a čo spravíte Vy? Prežehnáte sa idete ďalej ako keby bol nakazený nejakým morom!!! Tak prehlasujem ako raz povedal Ježiš „Nech hodí do mňa kameňom ten kto je bez viny“ Nech moje slová súdi len ten ktorý vždy robil správne veci a nikdy ani nepomyslel na ničo zvrátené zlé a zakázané!

  • Presne tak máš pravdu! V Snine išli volať exorcistu na festival! Prežili sme to aj bez exorcistu, len strácajú veriacich kvôli bludnom !

 2. Je čas povedať si pravdu. Je blud, že kresťanom vadí metalová hudba. Boh miluje každého jedného z nás nepredstaviteľnou Láskou, aj metalistov. Každý jeden z nás dostal od Boha slobodnú vôľu, ktorú ON akceptuje a do poslednej chvíle bude o tvoju lásku bojovať veď sám podstúpil mučenie a ukrižovanie aby ju získal. Za mňa si počúvaj aj cinkulár alebo flexku ak sa ti to páči pokiaľ neubližuješ druhým, tam tvoja sloboda končí. Nie metál je zlý, ale satanizmus. Ak pokladáš zlo za dobro tak potom asi niekde je problém. Zvrátenosť je práve v tom zvrátenosť, že sú zamenené hodnoty a to najčastejšie ako dôsledok citového zranenia, alebo hriechu. Prečo sa potom čudujeme, že vo svete sú vojny, vraždy, podvody a všetky plody zla. Ak schvaľuješ zlo, potom prečo ti vadia jeho plody? Ak zlo neschvaľuješ, potom si na našej strane či chceš alebo nie. Po smrti bude každý jeden z nás vzkriesení buď pre večný život alebo večné zatratenie. Iná možnosť niet. Voľbu môže každí jeden z nás ovplyvniť. Človek bol stvorený pre Lásku Boha Ocka a nenájdeš pokoj kým do Jeho Otcovského náručia sa nevrátiš. To ti diabol závidí, a preto ťa nenávidí, lebo on to objatie už navždy stratil. Kresťania sa neboja ohňa, ale sa boja že stratia Ockovú Lásku. Sami sa o ňu často zbytočne oberáme.
  Keď si hladný ideš do kuchyne. keď si smädný hľadáš vodu, keď si chorý ideš do nemocnice, to sú prirodzene dobré veci. Keď kresťan potrebuje posilu ide do kostola, kde ju dostane. kostol nieje plný svätých a dokonalých ľudí ako si myslíš, ale je plný slabých, hladných a smädných po láske. „Nie zdravý potrebuje doktora, ale chorý“…
  Nebiť kostolov ľudstvo by sa už dávno vyvraždilo. Zlo je vďaka Bohu samo-deštruktívne.

  Večná chvála a sláva trojjedinému Bohu Otcu i Synu i Duchu Svätému….. amen

Vložiť komentár