Birmovka 2018

Deviata  katechéza birmovancov bude:

  Dátum Čas Miesto
Skupina č. 1 1.12.2017 19:00 Kostol vo Vígľaši
Skupina č. 2 8.12.2017 17:30 Kostol vo Vígľaši
Skupina č. 3 3.12.2017 17:30 Fara vo Zvolenskej Slatine
Skupina č. 4 4.12.2017 17:30 Fara vo Zvolenskej Slatine

Katechézy o siednych daroch Ducha Svätého


Osma  katechéza birmovancov bude:

  Dátum Čas Miesto
Skupina č. 1 17.11.2017 17:30 Kostol vo Vígľaši
Skupina č. 2 24.11.2017 17:30 Kostol vo Vígľaši
Skupina č. 3 21.11.2017 17:30 Fara vo Zvolenskej Slatine
Skupina č. 4 20.11.2017 17:30 Fara vo Zvolenskej Slatine

Siedma  katechéza birmovancov bude:

  Dátum Čas Miesto
Skupina č. 1 3.11.2017 19:00 Kostol vo Vígľaši
Skupina č. 2 10.11.2017 17:30 Kostol vo Vígľaši
Skupina č. 3 7.11.2017 17:30 Fara vo Zvolenskej Slatine
Skupina č. 4 6.11.2017 17:30 Fara vo Zvolenskej Slatine

Piata  katechéza birmovancov bude:

  Dátum Čas Miesto
Skupina č. 1 20.10.2017 18:30 Kostol vo Vígľaši
Skupina č. 2 26.10.2017 18:30 Kostol vo Vígľaši
Skupina č. 3 24.10.2017 18:30 Fara vo Zvolenskej Slatine
Skupina č. 4 23.10.2017 18:30 Fara vo Zvolenskej Slatine

Štvrtá katechéza birmovancov bude:

  Dátum Čas Miesto
Skupina č. 1 6.10.2017 19:00 Kostol vo Vígľaši
Skupina č. 2 13.10.2017 18:30 Kostol vo Vígľaši
Skupina č. 3 10.10.2017 18:30 Fara vo Zvolenskej Slatine
Skupina č. 4 9.10.2017 18:30 Fara vo Zvolenskej Slatine

Štvrtá katechéza birmovancov bude:

  Dátum Čas Miesto
Skupina č. 1 22.9.2017 18:30 Kostol vo Vígľaši
Skupina č. 2 29.9.2017 18:30 Kostol vo Vígľaši
Skupina č. 3 26.9.2017 18:30 Fara vo Zvolenskej Slatine
Skupina č. 4 25.9.2017 18:30 Fara vo Zvolenskej Slatine

Tretia katechéza birmovancov bude:

  Dátum Čas Miesto
Skupina č. 1 16.6.2017 19:00 Kostol vo Vígľaši
Skupina č. 2 23.6.2017 19:00 Kostol vo Vígľaši
Skupina č. 3 20.6.2017 19:00 Fara vo Zvolenskej Slatine
Skupina č. 4 20.6.2017 19:00 Fara vo Zvolenskej Slatine

Druhá katechéza birmovancov bude:

  Dátum Čas Miesto
Skupina č. 1 2.6.2017 19:00 Kostol vo Vígľaši
Skupina č. 2 9.6.2017 19:00 Kostol vo Vígľaši
Skupina č. 3 6.6.2017 19:00 Fara vo Zvolenskej Slatine
Skupina č. 4 5.6.2017 19:00 Fara vo Zvolenskej Slatine

Materiály na štúdium


Prvá katechéza birmovancov bude:

  Dátum Čas Miesto
Skupina č. 1 19.5.2017 19:45 Kostol vo Vígľaši
Skupina č. 2 26.5.2017 19:00 Kostol vo Vígľaši
Skupina č. 3 23.5.2017 19:00 Fara vo Zvolenskej Slatine
Skupina č. 4 22.5.2017 19:00 Fara vo Zvolenskej Slatine

Nulta katechéza birmovancov bude:

  Dátum Čas Miesto
Skupina č. 1 5.5.2017 19:00 Kostol vo Vígľaši
Skupina č. 2 12.5.2017 19:00 Kostol vo Vígľaši
Skupina č. 3 9.5.2017 19:00 Fara vo Zvolenskej Slatine
Skupina č. 4 8.5.2017 19:00 Fara vo Zvolenskej Slatine

Skupiny birmovancov

 

Skupina č. 1

Jana Ďuricová Vígľaš
Bianka Hodúľová Vígľaš
Romana Jarábeková Vígľaš
Nikola Kamenská Vígľaš
Petra Kaniariková Stará Huta
Patrik  Ľupták Vígľaš
Ľubica Matejová Vígľaš
Víktória  Šusteková Vígľaš
Radoslava Vajová Vígľaš
Gabriela Valkošáková Vígľaš

Skupina č. 2

Benjamín Androvič Vígľaš
Monika Drdošová Vígľaš
Michal Ďurica Vígľaš
Simona Fábryová Vígľaš
Alena Fulajtárová Vígľaš
Alexandra Harvanová Stará Huta
Júlia Jureková Vígľaš
Martin Matušov Vígľaš
Ján Michálik Vígľaš
Dominika Murínová Detva
Michaela Šusteková Vígľaš
Šimon Vajo Vígľaš
Eliška Zárubová Vígľaš
Peter Žiak Vígľaš
Katarína Žiaková Vígľaš

Skupina č. 3 

Dominika Figová Zvolenská Slatina
Šimon Havlík Zvolenská Slatina
Jakub Kohút Zvolenská Slatina
Andrej Lališ Zvolenská Slatina
Sára Luptáková Zvolenská Slatina
Daniel Melicherčík Zvolenská Slatina
Miroslava Olšiaková Zvolenská Slatina
Peter Ostrolucký Zvolenská Slatina
Zuzana Pastieričová Zvolenská Slatina
Michaela Sucháňová Zvolenská Slatina
Ľubica Sucháňová Zvolenská Slatina
Marek Svintek Zvolenská Slatina
Richard Urda Zvolenská Slatina
Jana Záchenská Slatinské Lazy
Viktória Záchenská Zvolenská Slatina
Adam Záchenský Zvolenská Slatina
Dominik Zajac Zvolenská Slatina

Skupina č. 4 

Radka Havlíková Zvolenská Slatina
Petra Hroncová Zvolenská Slatina
Lukáš Kohút Zvolenská Slatina
Adrián Melicherčík Zvolenská Slatina
Daniela Micháliková Zvolenská Slatina
Terézia Sladkovská Zvolenská Slatina
Veronika Spodniaková Zvolenská Slatina
Martina Sucháňová Zvolenská Slatina
Gabriela Tučeková Zvolenská Slatina
Barbora Václavíková Zvolenská Slatina
Alica Záchenská Zvolenská Slatina

Prvé organizačné stretnutie birmovancov bude nedeľu 23.4.2017 o 10:30 v kostole vo Zvolenskej Slatine. Bude to organizačné stretnutie, kde si povieme ako bude prebiehať príprava na birmovku a rozdelíme sa do skupín. Poprosím, aby prišli všetci prihlásení birmovanci. Ak sa Vám z oprávnených dôvodov nebude dať prísť, tak mi to nahláste dopredu.