Prihlasovanie na Víkend s LPP

Liga pár páru v spolupráci s Domom prijatia pre rodiny Rodinkovom v Belušských Slatinách pripravuje na záver Národného týždňa manželstva v termíne od 15.2 do 17.2.2019 víkendový kurz symptotermálnej metódy porozumenia plodnosti rozšírený oproti klasickým kurzom o hlbšie porozumenie sexuálnej intimity v manželstve prednáškami Vzťahová fyzika v sexuálnej intimite … aby rozdielnosť nerozdeľovala a Mravné nie je neerotické, diskusie a svedectvá zo života prítomných lektorských párov.

Program je pripravený nielen pre manželské a snúbenecké páry, ktoré sa chcú naučiť porozumieť svojej plodnosti a praktizovať STM, teda začiatočníkov, ale pamätali sme aj na tých, ktorí už kurz STM absolvovali a uvítali by oprášenie alebo prehĺbenie svojich poznatkov v špecifických situáciách, ako je návrat plodnosti po pôrode, blížiace sa obdobie prechodu či snaha o dosiahnutie tehotenstva. Každý si bude môcť vybrať čo ho zaujme, a okrem vzdelávacej časti je v programe dostatok času aj na odpočinok a vychutnanie si krásy zimnej prírody. Priestory Rodinkova sú vybavené herňami pre deti, takže dávajú možnosť, aby si na víkend manželia vzali so sebou aj deti.

Program podujatia môžete nájsť TU.

Kurzovné za pár či jednotlivca (ak sa zúčastní bez partnera) je v rámci Národného týždňa manželstva s 50% zľavou, len vo výške 10€ a hradí sa v hotovosti na mieste organizátorom.

Poplatok za ubytovanie a stravu si môžete vypočítať podľa aktuálne platného cenníka Rodinkova.

Prihlásiť sa na Víkend s Ligou pár páru sa dá prostredníctvom Google formuláru PRIHLÁŠKY 
najneskôr do 7.2.2019

 

Tešíme sa na stretnutie s tými, ktorých naša ponuka zaujala. 
Budeme radi, ak Ponuku na Víkend s Ligou pár páru rozšírite medzi svojimi priateľmi.

Zdroj: www.lpp.sk

Vložiť komentár